ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

R3WARD

3 posters

Go down

R3WARD Empty R3WARD

Post by ElAnO Mon Nov 14, 2011 1:57 pm

Znaci ja sam u temu koju je urosh boom kurjaci trazio slot,rekao da mora da boostuje server za da dobije slot,a ne gleda se na listu za server boost,i rekao sam mu da procita sve lepo gore pravila za dobijanje slot ako vec nije i toliko,nisam se vise javljao u temi.Znaci napisao sam da vidi pravila koja su nad njega ako ih nije video znaci fakticki sam mu pomogao.Po nekoliko dana r3ward pise elano najvise spamas na celog forumu nisam trebao da te unban :S.I ja ja sam mu u pm napisao da ne ripa odma ne spamam nego sam hteo da mu pomognem,a on mi uzvraca sa
m*s u 3 pi**e materine ma**m*n*.Hvala lepo,nisam znao gde da stavim ovo ali mislim da treba ovo da vidite,ja sam mu nista pogrdno rekao
naci brate ja hocu da mu pomognem i da mu kazem sta treba i da vidi sve,ako nije procitao pravila,znaci ne spamam samo mu pomazem a ti mi kazes da nisam trebao dobiti unban i spamujem mnogo ? ma daj bre bezi vise otkaci mi se
ovo sam mu u PM napisao,i bio sam nervozan zato sam mu rekao da mi se otkaci vise samo kaze da spamujem
ElAnO
ElAnO
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 349
» Datum upisa : 2010-11-19
» Lokacija : Kumanovo Macedonia
» Raspoloženje : Nemoze bolje :)

Back to top Go down

R3WARD Empty Re: R3WARD

Post by Guest Mon Nov 14, 2011 3:41 pm

ajde se ti otkaci od mene klincu napaceni da te ne bih tresnuo o zemlju jednom. To sto sam ti onda rekao mogu i da ponovim, i stojim iza toga. MRS
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

R3WARD Empty Re: R3WARD

Post by Urosh[Boom-Kurjaci] Mon Nov 14, 2011 4:16 pm

posto sam ja spomenut hteo bih da se nadovezem.. elano ne bih ja trazio slot da ne ispunjavam navedene uslove, sto samim tim znaci da sam i boosovao server..nisi ti meni nista pomogao tako da nemoj na to da se vadis, ako nisi kompetentan da dodjeljujes slot nisi trebao ni da se javljas..upravu je rew ono ti je cist spam... to sto me nema tamo na listi moze da znaci mnogo toga..
Urosh[Boom-Kurjaci]
Urosh[Boom-Kurjaci]
AWP Admin
AWP Admin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 57
» Datum upisa : 2011-02-17
» Godina : 33
» Lokacija : beograd
» Raspoloženje : Sareno

Back to top Go down

R3WARD Empty Re: R3WARD

Post by Pein (ペイン) Tue Nov 15, 2011 4:54 pm

Pa i jesi spamer kao i Ja ^^ Very Happy
Pein (ペイン)
Pein (ペイン)
DeathRun Admin
DeathRun Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1324
» Datum upisa : 2010-08-15
» Godina : 106
» Lokacija : Kanarevo brdo

Back to top Go down

R3WARD Empty Re: R3WARD

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum