ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

REBORN

+3
MoLoN LaBe
Gde je deda !?
MGNM
7 posters

Go down

REBORN Empty REBORN

Post by Guest Tue Jan 17, 2012 5:13 pm

Imam primedbu na tebe jer se ni malo ne zalazes za server. Ako mi tebe razumemo da nemas vremena, da li ti nas razumes kad ti kazemo: Omoguci nam da radimo to, to i to? Zasto smo mi ovde koji moj nego da ti pomognemo?????!!!!!!

Omogucio jesi dosta, ali ne provodis vreme pre svega sa onima koji te zamenjuju, odnosno Strom, Shark, Strela (awp), Sylar (dr), Sanja (aim). Neki od njih ne mogu ni da dodaju ni brisu admine, neki nemaju ftp, neki se stalno ljute zbog igraca, da ubacuju/brisu mape, neki su vec smoreni jer stalno neko nesto trazi......

Svi hoce da bude bolje i da promene nesto jer ti nisi tu. Ali opet si ti problem.

Od vecine sam cuo razne stvari. Smor ovde, ajmo na taj i taj server, mix sa ovima i onima i jos mnogo mnogo gore stvari koje su razlog gubljenja igraca. Samo necu da pricam o kojim stvarima se radi. A i u pravu su najiskrenije.

Na tebi je samo da odgovoris na 2 pitanja:

1. Da li ima jos uvek problema sa tim serverom, kompjuterom ili sta je vec, sto onemogucava normalan rad atlasa?

2. I da li ce to biti gotovo ili nece biti gotovo?


Ako nece da znamo da se slepamo ovako... Reci svima da znaju! A ne da odustaju tek tako svi oni koji su mnogo vremena ulozili u atlas.

EDIT:

Umesto da ides na server i igras, ti dodji na forum i PITAJ NAS DA LI NAM NESTO TREBA I DA LI JE SVE U REDU. Ako ne mozes, daj stormu FTP i on ce moci!

Vecina nas se dogovorila, necu da imenujem pojedince, ali samo da kazem da se radi o najaktivnijim clanovima foruma. Mene su naterali da napisem jer sam magare. Sada javno ti kazem u njihovo ime: "Mi napustamo ATLAS ukoliko ti ne preuzmes nesto u roku od 7 dana. Necemo vise da se zalazemo ni za sta jer do sada nismo videli nijedan pozitivan rezultat, toliko od nas"


Last edited by Rocky Balboa on Tue Jan 17, 2012 10:01 pm; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

REBORN Empty Re: REBORN

Post by MGNM Tue Jan 17, 2012 7:12 pm

Slazem se sa Rokijem...
Surova istina.Znam da nemas vremena i to ,al brate ,odvoji samo 10 minuta da udjes na ts il tako nesto da kazes rewzu,stormu i ostalima da to i to urade i super ,ne moras sve ti da radis...
MGNM
MGNM
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 945
» Datum upisa : 2010-03-05
» Godina : 27
» Lokacija : Beograd

Back to top Go down

REBORN Empty Re: REBORN

Post by Guest Wed Jan 18, 2012 12:00 am

Slazem se i pridruzujem kritikama....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

REBORN Empty Re: REBORN

Post by Gde je deda !? Wed Jan 18, 2012 10:35 am

I ja se slazem .... A ukljucio bi u pricu i skroz zapostavljeni server Deathrun !!!
Gde je deda !?
Gde je deda !?
DeathRun Admin
DeathRun Admin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 133
» Datum upisa : 2011-10-02
» Godina : 28
» Lokacija : Pirot
» Raspoloženje : Odlicno

Back to top Go down

REBORN Empty Re: REBORN

Post by Guest Wed Jan 18, 2012 11:31 am

Revolt razumem, princip ne.

Ja licno mislim da sam aktivan prilicno, ali ne zelim da odem sa ATLASA.

* ni jedan problem nije takava (moje licno misljenje) da je neresiv i da automatski povlaci odlazak.

* u trenutku kada polako server biva puniji potezati ultimativne promene nije nikom od koristi

* ja ne vidim velike probelem (izuzimajuci DR) koji toliko onemogucavaju igru, ne restartuje se vise server ping nije savrsen ali nije ni smetnja (bivalo je mnogo gore)

* sam izgled foruma u svim dosadasnjim oblicima je bio prihvatljiv ali ujedno nije presudan za OSNOVNU SVRHU a to je IGRA na serverima, a kao kreator REB ima sava autorska prava, svidjalo se to meni ili ne

* mnogo neugodniji i ozbiljniji problemi su neobuzdana agresija pojedinaca koja se iskazuje prostackim vokabularom a ako jos pri tome imaju i privilegije u vidu adminskih alata onda imamo i banovanja kikovanja gagaovanj koja nisu u skladu sa pravilima a to nije Pedjin prioblem nego nas

Ja takodje govorim u ime grupice aktivnih clanova koji ce i dalje ostati na ATLASU jer smo misljenja da ovo nisu neresive stvari.



EDIT GADNI : i da dodam jos i ovo sto predstavlja opomenu za sve kojise trude da problem nije toliko u REBU nego u tome da vecinu boli ***** i pusta nas nekoliko da se mucimo svadjamo natezemo psujemo ......... a oni samo procitaju nasmeju nam se i prakticno kazu ko sa sve **** na gomilu, a to je da je evo i ova kao i svaka pametna i bitna tema imala 100 pregelda i vise a samo 4 komentara !!!!!!! znaci boli igrace _______ (izaberite sami sta bi na crtu izrekli)

EDIT REWZ
: inace gadni, kako je?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

REBORN Empty Re: REBORN

Post by Guest Wed Jan 18, 2012 11:51 am

Necu sad da nabrajam o kojim igracima se radi. Nije bitno, ali to ce se videti kasnije. Zato se nisu ni oglasili u topicu.

Ovde nema ni malo respekta ni hijerarhije. Ako nekoga gag, sto si me gag. Ako nekoga kick, sto si me kick. Ako ban... ista stvar. Prvo to smeta.
A onda i puno vaznijih stvari.

Jedino Reborn moze da resi, makar bilo i pogresno nama ce dobro doci bilo koje resenje.

Npr. Stormu treba FTP, Strli takodje neke stvarcine, za DR da ne govorimo.

Atlas je jedan i jedini. I da prestanes da igras CS, pa kad ponovo krenes posle nekog perioda, neces ni na jedan drugi server nego Atlas, naravno...

Ali kad ti prekipi onda stvarno je kraj. Jer svi dobri likovi koji su mnogo mnogo ulagali u atals ne pokazuju nikovo zadovoljstvo. O tome ja govorim, da to mora da se sredi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

REBORN Empty Re: REBORN

Post by MoLoN LaBe Wed Jan 18, 2012 7:29 pm

I tako Rocky pitam ti ja okolo head admine da mi daju [You must be registered and logged in to see this link.] niko nema... pitam Storm a on je fromatirao hard drive i izgubio ftp parametre... ok.... pitam Reborn jednom prilikom kad j bio na serveru da mi da ftp parametre za aim i awp(pub me ne zanima, a DR nije na novom racunaru i nema ftp pristup za njega.... ceka se da se DR prebaci na novi racunar...) on mi odgovara da nije uspeo da napravi ftp pristup...?!?!?!?!!!? kako je onda storm usao preko ftp na server i sebi dao admina na awp-u(ne optuzujem te nista Storm.. samo dokazujem da je postojao [You must be registered and logged in to see this link.]
e to mene zanima??????
na awp-u trebaju mape da se osveze, da se napravi nova lista admina, votemap plugin da se ubaci.....
na aim je isto osvezavanje mapa potrebno, ne znam sta je sa admin listom to pitajte sanju i sharka.... eventualno da se ubaci i votemap na aim mada nije neophodno.....
o DR necu nista ovde da pisem.. jer imate tema koliko hocete vezanih za DR server...
toliko....
p.s. dolazio je on stalno forum samo se nikad nije prijavljivao(login)....
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

REBORN Empty Re: REBORN

Post by Sylar Wed Jan 18, 2012 10:21 pm

Kopiram sve sto je molon rekao i evo sad pejstujem . A sto se tice ftp a storm jeste imao i prosto receno reb te zez na brzinu ali o5 ne poznaje te pa i ja bi se zapitao dal da dam nekom ftp
Sylar
Sylar
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 416
» Datum upisa : 2010-09-29
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Raspolozen da zaradim neke pare sto je lakse moguce

Back to top Go down

REBORN Empty Re: REBORN

Post by STORM Wed Jan 18, 2012 10:58 pm

alo ljudi .. ja sam nekad imao pristup ftp-u ali samo za awp pub i aim server... i kako sam oborio sistem tako sam sve sjebao i nemam ga vise ....

kukam kako nemam ftp vec 3-4 meseca ...
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

REBORN Empty Re: REBORN

Post by SnAkE Thu Jan 19, 2012 11:20 pm

ja ne zelim da se javljam na ove teme jer aj nisam odgovoran za forum i sta ce te sa njim da radite i da ga uredjujete nisam mod ni nista a sto se servera toce jesu zapostaveljeni i rebe stvarno slabo ulazis da se dog sa head adminima da se nesto preuzme da dodje do poboljsanja mada meni na pubu nista ne smeta ja pikam ping dobar sve ok eto to je to otprilike na forum sam prestao da ulazim per mesec dana jer se samo nerviram kada udjem.
SnAkE
SnAkE
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 264
» Datum upisa : 2011-01-17
» Godina : 30
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : Do jaja :))

Back to top Go down

REBORN Empty Re: REBORN

Post by Urbanek Thu Jan 19, 2012 11:34 pm

REB koje te uvo svrbi za ovo xD
Edit by Crna Strela: Evo tebi 1 warn pa se cesi...
mene levo pa zato pitam reba?
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

REBORN Empty Re: REBORN

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum