ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

CrNa StReLa

3 posters

Go down

CrNa StReLa Empty CrNa StReLa

Post by Guest Sun Feb 05, 2012 11:48 am

Ovaj lik je poremecen majke mi... Ne smes da napises ni u jednoj temi nista **** ti godinu... Idi leci se kompleksasu poremeceni

EDIT GADNI : Warn za vredjanje. TAMAN I DA JE TAKO zalba se pise tako sto ti prepises sta je ON TEBI rekao i uradio i kojim povodom, E pa onda oni koji se brinu o serveru i radu admina odluce da li je neko ok ili nije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CrNa StReLa Empty Re: CrNa StReLa

Post by pr0 NN k1ll3r Sun Feb 05, 2012 2:07 pm

Kao prvo, ne mozes ti neki klinac (ne za mene klinac) Crnoj Streli koji ima 25+ godina da mu kazes da je poremecen i da se leci. Imaj postovanja prema starijima. Drugo, ja licno poznajem strelu, inace strela i moj cale su kolege, rade u istoj pekari. Znaci lik je sasvim OK, nema nikakvih problema kao sto ti navodis. Drugo, njemu je ovde ukazano veliko poverenje kao Administrator i Moderator i njegova je duznost da te cenzurise ako napises nesto, da ti da jedno upozorenje, ako nekog vredjas da ispravi text i upozori te da to nije lepo i ostalo.

Ajd jednom razmislite malo pre nego sto napisete nesto.
pr0 NN k1ll3r
pr0 NN k1ll3r
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 1527
» Datum upisa : 2010-02-24
» Godina : 25
» Lokacija : Kompjuter
» Raspoloženje : Ne, a ti?

http://www.atlas-design.forummotion.com

Back to top Go down

CrNa StReLa Empty Re: CrNa StReLa

Post by Gde je deda !? Sun Feb 05, 2012 2:11 pm

NN kiler brate sta se oglasavas u svakoj temi kao drveni advokat .. jel pitanje za HEAD Admina ??
Gde je deda !?
Gde je deda !?
DeathRun Admin
DeathRun Admin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 133
» Datum upisa : 2011-10-02
» Godina : 28
» Lokacija : Pirot
» Raspoloženje : Odlicno

Back to top Go down

CrNa StReLa Empty Re: CrNa StReLa

Post by Guest Sun Feb 05, 2012 10:28 pm

*luka wrote:Ovaj lik je poremecen majke mi... Ne smes da napises ni u jednoj temi nista **** ti godinu... Idi leci se kompleksasu poremeceni

EDIT GADNI : Warn za vredjanje. TAMAN I DA JE TAKO zalba se pise tako sto ti prepises stje ON TEBI rekao i uradio i kojim povodom, E pa onda oni koji se brinu o serveru i radu admina odluce da li je neko ok ili nije.
Ovako:
1. Nemoj da sam te ikad vise cuo da ti meni pricas da li sam poremecen ili ne!!! (za to postoje ljudi koji su kompetentni)
2. Ako smanjis spam nece ni biti problema
3. Daj pokazi gde sam te ja i cime uvredio, daj pricu koja potvrdjuje zalbu
4. Imas jos jedan warn, potrudi se da ga potrosis u narednih 2 dana, sredicu ti ban na 30 dana Wink
5. Sta si hteo da postignes ovom zalbom? Da me odvedu u Hag ili da me spale na lomaci?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CrNa StReLa Empty Re: CrNa StReLa

Post by Guest Sun Feb 05, 2012 10:40 pm

ZASTO VRACATE BESPOTREBNE TOPICE KAD SAM LEPO POSLAO U BASKET????

I sta treba sad? Da se prepucavamo?

Ako hocete samo napred... ja sam namerno poslao u basket, a luki dao ban na 1 dan i poslao PM da oladi covek malo i zaobidjemo svadju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CrNa StReLa Empty Re: CrNa StReLa

Post by Guest Mon Feb 06, 2012 1:59 am

NN - Nisi pitan i nemas prava da se oglasavas u temi u kojoj nisi spomenut...a ni ti nisi kulturniji,necu da ti dajem primer,msm da znas...

Strelo - Iskreno,umri u komplexima,odvratan si i zabole me koliko si stariji,nisi uhvatio boga za muda,samo da ti bude jasno...ocekujes u svakoj situaciji u kojoj nisi dobro regovao da neko stane na tvoju stranu i da ispadnes nevinasce...amin -|-
Edit by Crna Strela: 2 WARN-a za mesanje u nesto sto nema blage veze sa tobom. Ne ocekujemja da iko staje na moju stranu, svi smo ziva bica i svi gresimo. Nemoj samo da pricas bez dokaza... Daj neki dokaz koji potvrdjuje te tvoje price.... Ja nemam komplekse, vec ih imas ti, a pun mi k vas koji se ku*cite preko neta! Paljba!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CrNa StReLa Empty Re: CrNa StReLa

Post by Guest Mon Feb 06, 2012 8:48 am

Delpan (MeDa) wrote:NN - Nisi pitan i nemas prava da se oglasavas u temi u kojoj nisi spomenut...a ni ti nisi kulturniji,necu da ti dajem primer,msm da znas...

Strelo - Iskreno,umri u komplexima,odvratan si i zabole me koliko si stariji,nisi uhvatio boga za muda,samo da ti bude jasno...ocekujes u svakoj situaciji u kojoj nisi dobro regovao da neko stane na tvoju stranu i da ispadnes nevinasce...amin -|-

eto zasto sam ja poslao u basket ...................


Jel si ti pitan i jel imas prava da prozivas medo? NN se oglasio da kaze da nije u pravu, ti si se oglasio da prozivas i cuti !

Pre si i ti imao uz koga da se slepas pa si sve redom prozivao, al sad prc.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CrNa StReLa Empty Re: CrNa StReLa

Post by STORM Mon Feb 06, 2012 8:51 am

Ja sam vratio temu da strela odgovori i da da lock , svaki nepotrebni spam se kaznjava warnom ,tako da nema potrebe bacati u korpu ovo .

Luka opomena pred ban !

Lock
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

CrNa StReLa Empty Re: CrNa StReLa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum