ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

+4
Фёдор М. Достоевский
MEGA
facem
Sylar
8 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by Sylar Sun Feb 05, 2012 11:14 pm

Dobio sam vase stimove kao zalbu na nepoznate admine koji psuju i vredjaju igrace . Posto ne mogu da skinem admine a znam da to reborn nece skoro uraditi mogu dati ban ! Ovo je opomena . Ako se desi jos koja zalba dobijem ss sa slicnim ponasanjem ja vas dodajem u ban listu dok vam se ne skinu admini . Da ne dodje do zabune evo i stimova
STEAM_0:0:1647071266 - Ivke

STEAM_0:0:1510960378 - Dostojevski

Inace Snake je vec banovan i ceka se da reborn skine admina pa da dobije unban
zbog takvog ponasanja .


Last edited by Sylar on Sun Feb 05, 2012 11:23 pm; edited 1 time in total
Sylar
Sylar
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 416
» Datum upisa : 2010-09-29
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Raspolozen da zaradim neke pare sto je lakse moguce

Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by facem Sun Feb 05, 2012 11:15 pm

ovo nije od doste steam !
facem
facem
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 46
» Datum upisa : 2012-01-24

Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by Sylar Sun Feb 05, 2012 11:20 pm

;Dostojevski

"STEAM_0:0:1510960378" "" "bcdefghijmnopqrstu" "ce"

Vidis da jeste

pogledaj u temi
Code:
http://atlas.forummotion.com/t11401-dr-admins

odatle i znam da jeste
Sylar
Sylar
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 416
» Datum upisa : 2010-09-29
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Raspolozen da zaradim neke pare sto je lakse moguce

Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by Guest Sun Feb 05, 2012 11:25 pm

jedino ako DOSTA ima dva stima posto je ovo njegov stim

"STEAM_0:1:42376926" "" "bcdefghijkmnopqrstu" "ce"

sto se u ovoj temi vidi

[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by facem Sun Feb 05, 2012 11:28 pm

aham..mozda igra na Non-(Steam) i steam.. tako da ima 2 Smile
facem
facem
Aktivan Član
Aktivan Član

» Broj poruka : 46
» Datum upisa : 2012-01-24

Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by Sylar Sun Feb 05, 2012 11:32 pm

Ima on 2 cs - a . Znam ja sve to Smile ali hvala na obavestenju
facem je pogodio . Ja sam mu dao i na non - steam jer ga na steam kikuje server
Sylar
Sylar
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 416
» Datum upisa : 2010-09-29
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Raspolozen da zaradim neke pare sto je lakse moguce

Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by MEGA Mon Feb 06, 2012 12:13 am

da....da tako je to...ovo su njihovi steam-ovi.....video sam ovo...nebih ja nista rekoh da situacija nije bila na "0" ovo je bilo katastrofa,nebojim se ja.....ako mi ode admin...zivot ide dalje....ja nikog nebih lagao....vredjali ste i mene i svadjali ste se sa svima.....ja sam bio tamo....niste primetili da ima svedoka na serveru....kopirao sam steam-ove dao sylaru i reko situaciju... POZDRAV SVIMA!
MEGA
MEGA
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 362
» Datum upisa : 2011-10-18
» Lokacija : Novi sad
» Raspoloženje : Odlicno :)

Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by Фёдор М. Достоевский Mon Feb 06, 2012 1:48 am

Megatron dodjes na server gdje svi normalno igramo i pocnes da me smaras ko si i ta sranja...

Igram, sutim ne diram nikog ti i dalje smaras...

Jesam li ja psovao mozda???

NE... Znaci ne lazi..... bio je roberto tu, nek potvrdi sta je bilo....

I don't give a fuck, but ur lying u little bitch !!!
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by Guest Mon Feb 06, 2012 2:37 am

Ja sam mozda bio tu nesecam se.... Tako da nisam ni na cijoj strani..... Ali nemojte mene da mesate. Very Happy Ali ja kad sam bio na server i kad je dosta bio tamo samnom nije nikad psovo, a i iskreno nikad ga nisam cuo da psuje tako da Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog 57727
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by Tosa Mon Feb 06, 2012 6:13 am

POzdrav od mene,nego Sylare ja sam uhvatio Daneta kako cetuje sa igracima sa belim slovima imam vise od 10 ss-ova kako cetuje sa igracima bela slova su upitanju..
Mislim da Dostu netreba da banujes i da skidas admina,igra lepo nepsuje,barem dok sam ja tu,ono sto on kaze cuti i nis ni negovori
A ovaj Mega smara uzas xD(mega smanji ... xD)
Sylar ako moz samo Daneta opomeni,posto je dane nosio nick po imenu 4ner davao 4-5 vote-a ko je on sta sada pije
i tako te stvari.
Opomeni ga za bela slova,nzm sto ali kad pisu belim meni strasno laga -.- :/
Poz
Sv.Tosa
Tosa
Tosa
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Scorpio
» Broj poruka : 315
» Datum upisa : 2011-07-29
» Godina : 24

Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by STORM Mon Feb 06, 2012 8:57 am

TO$@^^ wrote:POzdrav od mene,nego Sylare ja sam uhvatio Daneta kako cetuje sa igracima sa belim slovima imam vise od 10 ss-ova kako cetuje sa igracima bela slova su upitanju..
Mislim da Dostu netreba da banujes i da skidas admina,igra lepo nepsuje,barem dok sam ja tu,ono sto on kaze cuti i nis ni negovori
A ovaj Mega smara uzas xD(mega smanji ... xD)
Sylar ako moz samo Daneta opomeni,posto je dane nosio nick po imenu 4ner davao 4-5 vote-a ko je on sta sada pije
i tako te stvari.
Opomeni ga za bela slova,nzm sto ali kad pisu belim meni strasno laga -.- :/
Poz
Sv.Tosa

Toso ajde mani se bezpotrebnih zalbi ... Pa i ja pisem belim slovima pa sta , kome smeta neka gleda u ona dole zuta !

Ako igras na gemboju cs onda ti laga od belih slova ...


Nezelim da stajem ninaciju stranu , ali zeleo bih da se postave SS-ovi od dostojevskog i ivketa kako psuju , da nebude o5 bez dokaza da je neko okrivljen !
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by Guest Mon Feb 06, 2012 9:30 am

Sylar wrote:Dobio sam vase stimove kao zalbu na nepoznate admine koji psuju i vredjaju igrace . Posto ne mogu da skinem admine a znam da to reborn nece skoro uraditi mogu dati ban ! Ovo je opomena . Ako se desi jos koja zalba dobijem ss sa slicnim ponasanjem ja vas dodajem u ban listu dok vam se ne skinu admini . Da ne dodje do zabune evo i stimova
STEAM_0:0:1647071266 - Ivke

STEAM_0:0:1510960378 - Dostojevski

Inace Snake je vec banovan i ceka se da reborn skine admina pa da dobije unban
zbog takvog ponasanja .
Sto se tice Snake-a, vidjao sam ga na serveru ovih dana i imao je admina. Reb mu skoro skinuo admina sa pub-a, a nije proslo ni 10 dana njemu je vracen admina na pub-u. A kolko znam i on je psovao i vredjao igrace, belim slovima... Nebitno da li je u pitanju Snake ili neko drugi, pravila treba da budu ista za sve, ali ovde izlgeda to nije slucaj.... Nazalost!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by Фёдор М. Достоевский Mon Feb 06, 2012 9:46 am

STORM wrote:
TO$@^^ wrote:POzdrav od mene,nego Sylare ja sam uhvatio Daneta kako cetuje sa igracima sa belim slovima imam vise od 10 ss-ova kako cetuje sa igracima bela slova su upitanju..
Mislim da Dostu netreba da banujes i da skidas admina,igra lepo nepsuje,barem dok sam ja tu,ono sto on kaze cuti i nis ni negovori
A ovaj Mega smara uzas xD(mega smanji ... xD)
Sylar ako moz samo Daneta opomeni,posto je dane nosio nick po imenu 4ner davao 4-5 vote-a ko je on sta sada pije
i tako te stvari.
Opomeni ga za bela slova,nzm sto ali kad pisu belim meni strasno laga -.- :/
Poz
Sv.Tosa

Toso ajde mani se bezpotrebnih zalbi ... Pa i ja pisem belim slovima pa sta , kome smeta neka gleda u ona dole zuta !

Ako igras na gemboju cs onda ti laga od belih slova ...


Ako decko ima ss kako ja psujem onda je on madjionicar, i prije 2-3 dana sam usao na non steam slucajno i ajde kad sam vec tu da odem malo na dr i nezz koji mi je nick bio, uglavnom su svi znali da sam to ja, i nista igramo mi normala ovo ono, i dodje ovaj mega, i on meni na admin say ko si ti, ja njemu kazem novi, odkud ti admin i ja mu kazem da sam haker ja msm, uglavnom nezz jel ova prica tacna jer je bilo jos ovakvih xD al uglavnom decko je usao i smara ko si itd, i ja mu kazem pusti me da igram jbt i onda ovo a za psovanje, ajde madjionicar postavi ss molim te..


Nezelim da stajem ninaciju stranu , ali zeleo bih da se postave SS-ovi od dostojevskog i ivketa kako psuju , da nebude o5 bez dokaza da je neko okrivljen !
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by Sylar Mon Feb 06, 2012 10:24 am

Strelo razlika izmedju ivketai dostojevskog u odnosu na Snejka je sto sam ja bio prisutan i vieo pa sam ga banovao a ovu dvoicu nisam video zato sam samo i napisao opomenu . I zato sam i rekao ako dobijem ss da ce biti preduzete mere . Dr kakav god da je zapusten i ostalo ima mnogo igraca cak sam morao da dajem i slotove nekim aktivnim igracima inace kakav god da je par admina i ja se zalazemo za njega kolko tolko . I ako mi igramo po pravilu trebaju i ostali . To je totalno drugaciji svet od publika . Inace za daneta sto pise belim i daje vote to radim i ja i sajber i mega i dosta i predlazem i ostalima jer ta sprdja sa vote zasmeva igrace i daje kull atmosferu na serveru . I kao sto sam vec reka poto admine ne mogu skinuti naj razumnije resenje ce biti ban ok se ne skinu admini tim istim ljudima . Pa ko hoce nek postuje pravila ko nece zna se sta sleduje . Pozz
Sylar
Sylar
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 416
» Datum upisa : 2010-09-29
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Raspolozen da zaradim neke pare sto je lakse moguce

Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by Фёдор М. Достоевский Mon Feb 06, 2012 11:12 am

Ti kad me vidis da psujem na dr daj mi cenzuru iste sekunde, ajde ti madjionicar stavi taj ss gdje sam ja nekom nesto posvao molim te.......
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by MEGA Mon Feb 06, 2012 11:20 am

slusaj dostoje.....nisam te smarao samo sam pitao kroz admin say :ko si?.a ti si poceo sta tebe briga ko sam ja...sta ti imas samnom?........mene to uzasno nervira....kad dodje admin s nepoznatim nickom treba da se predstavi na admin say samo adminima da kaze ko je.......a ne ovako.....
toso nemoj ti meni za smaranje.....trebao sam te uslikati......da vide svi sta radis...ponasaj se malo bolje...... Mad Exclamation Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog 3351548704
MEGA
MEGA
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 362
» Datum upisa : 2011-10-18
» Lokacija : Novi sad
» Raspoloženje : Odlicno :)

Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by Guest Mon Feb 06, 2012 11:21 am

Na dr-u je skoro uvek dobra atmosfera,pogotovu kada je tu neka fina ekipica pa to bude vristanje od smeha Smile
Sto se tice snejka mislim da je to bio njegov burazer,ali nisam siguran...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by MEGA Mon Feb 06, 2012 11:25 am

necu ja da se svadjam ni sa kim.....sylar ja kroz bela slova pisem samo :1.ne izlazite/ulazite u TT!! 2.zadrzavanje kod bombe slay,kick Smile ......zelim da budem prijatelj svima a ja se nebih zalio ako nebi bilo lose.....dostoje i ivke vas sam tako video.....mozda jos neko tamo bio ali ja sam zurio da kopiram steam.....nebih ja svih ovde lagao da nije bilo ovako.....
MEGA
MEGA
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 362
» Datum upisa : 2011-10-18
» Lokacija : Novi sad
» Raspoloženje : Odlicno :)

Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by MoLoN LaBe Mon Feb 06, 2012 11:30 am

Fora i jeste u tome... da se ne igra ozbiljno na DR-u... jer DR nije tip servera kao aim i awp... vec je pravljen za zezanje... skakanje ovo ono.. Very Happy
neka pravila jos postoje ovde na Atlas DR-u(prelazenje, freerun, itd itd) jer nema odgovarajucih plugina koji bi regulisali ponasanje na serveru.... inace ne bi ni postojala pravila...(ne racunajuci psovanje, vredjanje i ostale gluposti).... tako da dok se ne ubace odgovarajuci plugini neka pravila moraju da se postuju... a ako imate neki problem sa pravilima obratite se Sylaru.. zato on i jeste head tamo...
Kao sto je rekao Sylar iznad DR je apsolutno drugaciji svet od Public-a... tako da Toso slobodno mozes da obrises te SS-ove sto se tice belih slova... jer nekad zabaguje chat pa ni ne mozes drugacije ljudima da objasnis neke stvari ako ne koristis bela slova.. toliko...
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by Фёдор М. Достоевский Mon Feb 06, 2012 12:04 pm

MeGa^Tron wrote:necu ja da se svadjam ni sa kim.....sylar ja kroz bela slova pisem samo :1.ne izlazite/ulazite u TT!! 2.zadrzavanje kod bombe slay,kick Smile ......zelim da budem prijatelj svima a ja se nebih zalio ako nebi bilo lose.....dostoje i ivke vas sam tako video.....mozda jos neko tamo bio ali ja sam zurio da kopiram steam.....nebih ja svih ovde lagao da nije bilo ovako.....

Pa ako sutim i igram, ne moras da me smaras, i jesi pitao ko si i to nekoliko puta (bilo je jos nesto samo sam zab, ne obracam paznju na te gluposti) i onda sam ti ja rekao sta te briga i pusti me da igram jbt, dodjem jednom u mjesecu i neko me zajebava xDDD

Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by Sylar Mon Feb 06, 2012 12:31 pm

Sta ti to govori dosto ?
Pa dolazi cesce What a Face
Sylar
Sylar
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 416
» Datum upisa : 2010-09-29
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Raspolozen da zaradim neke pare sto je lakse moguce

Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by Фёдор М. Достоевский Mon Feb 06, 2012 1:14 pm

Pa dodjem svaki put kad vidim tebe il nekog poznatog Very Happy

A onaj tvoj drug neki sto ima <3 sylar u nicku me pitao ko si ti, ja kazem jelena i pita me odkud ti admina ja rekao da sam ti odradio blowjob za admina hahaha xD

Decko je naivan u pm :DD
Фёдор М. Достоевский
Фёдор М. Достоевский
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 1806
» Datum upisa : 2010-06-16
» Godina : 31
» Lokacija : U steku !
» Raspoloženje : Hau du ju du?

Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by Guest Mon Feb 06, 2012 1:45 pm

[url=Pa ako sutim i igram, ne moras da me smaras, i jesi pitao ko si i to nekoliko puta (bilo je jos nesto samo sam zab, ne obracam paznju na te gluposti) i onda sam ti ja rekao sta te briga i pusti me da igram jbt, dodjem jednom u mjesecu i neko me zajebava xDDD]Pa ako sutim i igram, ne moras da me smaras, i jesi pitao ko si i to nekoliko puta (bilo je jos nesto samo sam zab, ne obracam paznju na te gluposti) i onda sam ti ja rekao sta te briga i pusti me da igram jbt, dodjem jednom u mjesecu i neko me zajebava xDDD[/url]
Sad sam se setio, bio sam na serveru kad se to desilo..... Dostoje je stavio nick nesto kao kopneni vodozemac(mislim da je to bilo u pitanju) nije ni bitno.
MEgatron je uso i poceo da napada dostu ko si ti,odklae ti admin i takve stvari..
Tako da megatron nije te psovao u opste.... a ivke u tom trenutnku nije ni bio na server ali nema veze Smile Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog 57727
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by MEGA Mon Feb 06, 2012 4:55 pm

kad dodjes sledeci put pod nepoznatim nickom i vidis nekog admina odma napisi u admin say e mangupi ja sam dostojevski!a ne tako...... Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog 3351548704 moze LOCK ?!


Last edited by MeGa^Tron on Mon Feb 06, 2012 4:59 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : zaboravio sam reci)
MEGA
MEGA
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 362
» Datum upisa : 2011-10-18
» Lokacija : Novi sad
» Raspoloženje : Odlicno :)

Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by Guest Mon Feb 06, 2012 5:21 pm

moze Lock i cekamo head admina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog Empty Re: Sad ozbiljna opomena za Ivketa i Dostojevskog

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum