ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Oduzimanje rokijevih privilegija

+8
LmR
SpooN
Luca
pr0 NN k1ll3r
Playa
<-_->JoKer<-_->
Sylar
SimkeAK<47
12 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija - Page 2 Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by << # DeejA Vu #>> Tue Mar 06, 2012 7:31 pm

Sajber kurajber wrote:Zeleo bih da ovde dam na predlog da se rokiju skinu sve privilegije.Razloga je mnogo,a jedan od najvecih je taj sto on stvara preveliku tenziju kako na forumu tako i na serveru.Mnogi ljudi su otisli zbog njega,a deo njih slabije posecuje servere,a neki planiraju i da odu(JA kao i par njih za koje znam,Simke je naglasio da stavim i njega u ove sto ce da odu Smile ) Necu da dizem tenziju vec samo ko je protiv i ko je za uz obrazlozenje zasto je tako!!!

Brt nisam znao da si i ti admin!

ne znam koliko si na serverima ,ali ne verujem da si dugo...
moje misljenje (da me ne shvatis pogresno...) ne mozes davati ovakve predloge
a da ti je datum upisa od pre par meseci...
np.vise puta sam bio prisutan na serveru kada ga je roki boost tada je bio pun...i imao je nove igrace_citere Smile
ne mozete probleme community_a svaljivati na jednu osobu!

to sto imaju njih dvoje treba oni da rese... ako ne mozes pomoci nemoj ni odmagati (sto bi rekla moja pokojna baba) Smile

i brt, drugarski savet ako si vec admin, promeni nick jer nije primer ostalim igracima!
<< # DeejA Vu #>>
<< # DeejA Vu #>>
Admin
Admin

» Zodijak : Leo
» Broj poruka : 839
» Datum upisa : 2010-09-21
» Godina : 37
» Lokacija : Zabalj
» Raspoloženje : dobro, ne losho! :)

Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija - Page 2 Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Guest Tue Mar 06, 2012 7:41 pm

<< # DeejA Vu #>> wrote:

ne znam koliko si na serverima ,ali ne verujem da si dugo...
moje misljenje (da me ne shvatis pogresno...) ne mozes davati ovakve predloge
np.vise puta sam bio prisutan na serveru kada ga je roki boost tada je bio pun...i imao je nove igrace_citere Smile
ne mozete probleme community_a svaljivati na jednu osobu!

to sto imaju njih dvoje treba oni da rese... ako ne mozes pomoci nemoj ni odmagati (sto bi rekla moja pokojna baba) Smile

i brt, drugarski savet ako si vec admin, promeni nick jer nije primer ostalim igracima!

Hvala Deja Vu. Drago mi je sto se slazes i bas mi takvi likovi trebaju u zivotu, sa kojima mogu da umesto jebene igrice, upoznam se licno, popijemo po koju i tako Smile ziv bio
Za takve likove se ja zalazem. A to sto ste zapeli za head admine kako im lizem cmar, jebali vas svi head admini u dupe jos jednom. I zabole me za head admine jer nista mi nije bitnije nego da upoznam neku legednu uzivo i popricam sa njim o drugim stvarima. Ovo je igrica, vise volim da upoznam cool lika nego da se svadjam sa vama i spominjete te vase jebene head admine, da vas jebali vise bre. Jebali vas ono bre ovo je igrica, Gospode Boze !

Roberto, nisi pitan. Niti ces biti u narednih 100 godina Smile Nemam admina i ne radim sta hocu, volim vas sve <3 Zato ne baljezgaj.



Moze lock sto se mene tice Smile Cujemo se Deja

Edit: Protiv GG boysa nemam nista, kako nisi skapirao do sada jbt...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija - Page 2 Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Guest Tue Mar 06, 2012 10:00 pm

<< # DeejA Vu #>> wrote:
Sajber kurajber wrote:Zeleo bih da ovde dam na predlog da se rokiju skinu sve privilegije.Razloga je mnogo,a jedan od najvecih je taj sto on stvara preveliku tenziju kako na forumu tako i na serveru.Mnogi ljudi su otisli zbog njega,a deo njih slabije posecuje servere,a neki planiraju i da odu(JA kao i par njih za koje znam,Simke je naglasio da stavim i njega u ove sto ce da odu Smile ) Necu da dizem tenziju vec samo ko je protiv i ko je za uz obrazlozenje zasto je tako!!!

Brt nisam znao da si i ti admin!

ne znam koliko si na serverima ,ali ne verujem da si dugo...
moje misljenje (da me ne shvatis pogresno...) ne mozes davati ovakve predloge
a da ti je datum upisa od pre par meseci...
np.vise puta sam bio prisutan na serveru kada ga je roki boost tada je bio pun...i imao je nove igrace_citere Smile
ne mozete probleme community_a svaljivati na jednu osobu!

to sto imaju njih dvoje treba oni da rese... ako ne mozes pomoci nemoj ni odmagati (sto bi rekla moja pokojna baba) Smile

i brt, drugarski savet ako si vec admin, promeni nick jer nije primer ostalim igracima!

Pa mozda ne znas,ali znam ja.Na atlasu sam malo jace od 10 meseci,ali admina imam nekih 7 i ako nisi upoznat,a znam da nisi jer nisi dolazio na atlas awp server da sam ja jedno vreme bio jedini admin tamo.Kada sam bio skoro jedini admin tamo server je bio pun,cak je bilo pitanja i za slot jer je dolazila mnogo dobra ekipica tamo Smile
No da ne skrecemo sa teme,ok boost je server i 99% tih igraca je otislo,a pitanje je koliko je redovnih igraca otislo sa servera zbog jedne osobe?Sa koliko osoba se roki posvadjao na ovom comm. ?
I evo roki ja cu ti reci da si go*no od coveka i to ne preko pp nego ovako javno!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija - Page 2 Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Guest Tue Mar 06, 2012 10:13 pm

Sajber kurajber wrote:
ok boost je server i 99% tih igraca je otislo,a pitanje je koliko je redovnih igraca otislo sa servera zbog jedne osobe?Sa koliko osoba se roki posvadjao na ovom comm. ?

Brate, ne trebas da ponavljas, rekao si. Smile
Evo da te podsetim ko je otisao:
From Sajber kurajber To Roki, Today at 11:06 pm

Ajde bre jajaro jedna mrs u tri picke materine,glumis tu neku finocu,a najveci si smrda na celom atlasu!

Od alfa bet : E da, pusi **** i ti i Deeja Vuu!

OSCAR : I 0skar ti jebe kevu,smrdicu jedan

Instruktor : i instruktor ti jebe krzljavu kevu!!!!

Snake : jbm te u usta smrdljiva mars odavde!

Tetka tebra : Roki mamu ti ****!!!


Vrlo vazne osobe. Bas ste ucinili za atlas da se svadjate samo..
E, moj Sajber, gotivio sam te ali ti svrake mozak popile.

Ovo je namestaljka. Dogovorili se na team speaku kako da me sjebu ali nece uspeti. Jer ja nikoga ne molim da se oglasi u moje ime Smile

Zamolio bih Pendulu Trbu Citerica da lock topic !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija - Page 2 Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Guest Tue Mar 06, 2012 10:18 pm

Ovo su ljudi koji su trenutno bili na TS3.Mnogo njih nije tu,a PM si trazio sam.Pun mi je ku*ac ljudi kao sto si ti,sta si ti uradio za atlas,oterao 20 ljudi,a napunio srw na pola sata.Mislis da je to dovoljno,mislis da to sto si kopirao pm ovde da si me uvredio?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija - Page 2 Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by SimkeAK<47 Tue Mar 06, 2012 10:36 pm

ma tako je roki tjeras ljude sa atlasa to je istina. Ekipa je otisla jel nece da gube vrjeme na tebe. izreka je PAMETNIJI POPUSTA Very Happy GGboys su kraljevi i nikad neces moci sa njima :P
SimkeAK<47
SimkeAK<47
AWP Admin
AWP Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 726
» Datum upisa : 2010-12-04
» Godina : 32
» Lokacija : awp_map
» Raspoloženje : pa...

Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija - Page 2 Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Guest Tue Mar 06, 2012 10:57 pm

Ovo je za lock po 20x apelujem, zamolicu sad moderatora da lock ovo, a i HEAD ADMINE da ne citaju nebuloze, da gube vreme na vase prepirke.
Nista niste uspeli da dokazete sem neke tetke, instruktora, dzidze midze koji izazivate svadje, a takvi se ne racunaju u ponosne clanove atlasa za koje ce neko da "KUKA" kada odu, vec vecina ne mari za njih. bravo mali.

Idemo lock i udjite svi na server, mozda me bar uhvatite sa WH pa to da dokazete, ovako nista ... Razz ne vredi vam da me prozivate vise, evo ja vam oprastam.

Simke, vetar si i voda :S Kreativna prosto prosirena recenica. Ko razume, shvatice.


p.s. licno da se zahvalim svima koji su se samovoljno javili i podrzali. <3 :*
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija - Page 2 Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Guest Tue Mar 06, 2012 11:00 pm

Sto lock jer si ti to rekao,head admine da ne citaju?Mozda je za tebe glupost,ali za neke nije.Da li sam ja pre izazivao neke svadje,koliko zalbi ima na mene kao admina ? Zato cekaj da i neko drugi nesto napise,a ne ti i pendula trba -.-

I pendula ne kurci se smesan si kao biblija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija - Page 2 Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Guest Tue Mar 06, 2012 11:00 pm

Roki sto ja nisam pitan??? Koj si ti ku*ac bre ovde, sta izigravas??? Idi prodaj te fore nekom drugom. Skreces sa teme kao nesto "Za takve likove se ja zalazem. A to sto ste zapeli za head admine kako im lizem cmar, jebali vas svi head admini u dupe jos jednom. I zabole me za head admine jer nista mi nije bitnije nego da upoznam neku legednu uzivo i popricam sa njim o drugim stvarima. Ovo je igrica, vise volim da upoznam cool lika nego da se svadjam sa vama i spominjete te vase jebene head admine, da vas jebali vise bre. Jebali vas ono bre ovo je igrica, Gospode Boze !" da li si ti noramlan samo mi to reci??? A za to sto pricas tako o head adminima ja te nebi vise nikad pustio da igras u opste i da dolazis na forum... Oduzimanje rokijevih privilegija - Page 2 2613017998 Oduzimanje rokijevih privilegija - Page 2 57727
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija - Page 2 Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by SimkeAK<47 Wed Mar 07, 2012 1:06 am

roki ne lizem paksu nikome na ovom serveru. jer ne mogu da dodem na red zbog tebe. ali nece te to spasiti. imas mnogo HEJTERA caopoz
SimkeAK<47
SimkeAK<47
AWP Admin
AWP Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 726
» Datum upisa : 2010-12-04
» Godina : 32
» Lokacija : awp_map
» Raspoloženje : pa...

Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija - Page 2 Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Guest Wed Mar 07, 2012 8:27 am

Posto je ovo preraslo u prepucavanje i u onu pricu "rekla-kazala" stavljam LOCK! na ovu temu pa neka se head admini oglase...
Sajber i ostatak ekipe koja se slaze da je Roki kriv za nesto nek priloze lepo dokaz o tome i nece biti nikakvih problema, ovako ostaje prazna prica koju vetar nosi... Na zalost ili srecu, tako je kako je... Ako imate dokaz javite pa da opet otkljucamo temu da prilozite iste... Wink
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oduzimanje rokijevih privilegija - Page 2 Empty Re: Oduzimanje rokijevih privilegija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum