ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Rang admina!!

4 posters

Go down

Rang admina!! Empty Rang admina!!

Post by Urbanek Thu Jun 07, 2012 11:29 pm

E ovako igrao sam na jednom srv-u koji je otvoren pre pola godine al tamo je se stanje savrseno!! (nebi da reklamiram).... Uvedena je rang lista admina!!
Prvo idu head admini! (kod nas u slucaju Storm, Gadni... i ostale glavonje)

Posle Admini prvog stepena- Admini sa najvise iskustva i imaju sve mogucnosti kao head admini samo nemogu da daju i oduzimaju admine al kad oni promene mapu nema vise niko nista da se pita ili promeni broj rundi tu je kraj znaci bog i batine ( Neznanka , Dejavuu,Shark...)

Admini drugog reda- Admini koji mogu da promene mapu i da banuju citersku gamad..za bilo koje odluke sto se tice servera promene mape broj rundi i ostalog mora da pita od admina iz viseg rang-a!... nema pravo da menja odluke koje je admin viseg stepena doneo!!!
Admin treceg reda (probni admin)- daje se 3 meseca probnog da kazem rada igracu na srv-u i nema mogucnost cvar komandi!!

Svako krsenje pravila kao naprimer ban bez dokaza, Promena odluke odluke admina veceg rang-a oduzeti igracu AMXX na odredjeno vreme 15-30 dana ili to daljnjeg!!

TOLIKO O TOME!!
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

Rang admina!! Empty Re: Rang admina!!

Post by ???? Fri Jun 08, 2012 9:18 am

ih bre student pa samo jasam o tome pisao i predlagao nekoliko puta a i dosta drugih, cak i te ideje o probnim adminima su bile pokrenute i sve je to zaista bas kako bi trebalo da bude, al ne i ovde Smile
dodjes do osnovnog problema, nema ko da skine admina, tako da se niko i ne "plasi" moze da radi sta hoce.
A pre svega mi uopste nemamo ni otprilike ideju ko sve ima admina na serveru, i ako tome dodam da celni ljudi jos uvek shodno trenutnom nahodjenju i raspolozenju (a sto im na kraju niko ne moze osporiti post oje ovo sve njihovo) lako vracaju privilegije nezavisno od razloga za koje su itima ouzete, onda sve sto si ti prilozio kao primer ovde tesko da moze da se primeni.
U svakom slucaju pozitivno je sto i dalje (evo i konkretno) pokusavas i trudis se oko nam toliko dragog ATLASA iako smo svi mnogo puta bili u iskusenju da nikad vise nezaviimo ovde. + od mene
avatar
????
Guest


Back to top Go down

Rang admina!! Empty Re: Rang admina!!

Post by STORM Fri Jun 08, 2012 11:18 am

Mislim da sam vec odredio te neke rangove samo sto se nepostuje jer nema ko da im skrece paznju ( u ovom slucaju menadzeri gadni i pako)

Jebiga nemoze sve od jednom , znam da smo krenuli da sredjujemo atlas ali trenutno bez uspeha ... (bio sam na putu od 15-ak dana , reb jos nije dao ftp niti sam nesto uradio)
STORM
STORM
Admin
Admin

» Zodijak : Capricorn
» Broj poruka : 1697
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 32
» Lokacija : somewhere in the desert of nevada
» Raspoloženje : dajte vina hocu looom , ako nedas sprzio te grooom :D

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=669521229

Back to top Go down

Rang admina!! Empty Re: Rang admina!!

Post by Urbanek Fri Jun 08, 2012 12:42 pm

Znam gadni al ovaj put ti i pako ste manedzeri... Kad krenu prve kazne i oduzimanje admina svi ce videti nije shala i da nemoze tako da se ponasa na srv-u iako je admin... svako ce morati da zna svoj limit i da nema vise cile mile!! I ovako ima visak admina samo malo cepajte kazne pa makar i ja bio prvi koji ce zajebati nesto...
E da gore nisam naglasio da reason ban : mrs, idi mami .... za to se dobija ban mesec dana pa i vise
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

Rang admina!! Empty Re: Rang admina!!

Post by PAKO Fri Jun 08, 2012 12:46 pm

Ja sam tu od sledeceg petka, tad mi je zadnji kontrolni u skoli. Ja vam promene obecavam, evo i obecavam da ce svaki admin koji bude zloupotrebljavao pravila, glupirao se, pravio sprdnju od community-a dobiti od ban, nece biti perm u svakom slucaju naravno! Smile
Samo kada bi ReBoR_n dao ftp STORM-u to bi druga pesma bila..
PAKO
PAKO
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 1767
» Datum upisa : 2009-12-19
» Godina : 29
» Lokacija : Beograd, Železnik

Back to top Go down

Rang admina!! Empty Re: Rang admina!!

Post by Sylar Fri Jun 08, 2012 1:24 pm

Ljudi Amadeus je sad du nek on odradi koliko moze . Ja jesam otisao sa atlasa ali cu uvek biti tu da pripomognem koliko mogu ako nista drugo bar sa nekim predlogom . Poz
Sylar
Sylar
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 416
» Datum upisa : 2010-09-29
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Raspolozen da zaradim neke pare sto je lakse moguce

Back to top Go down

Rang admina!! Empty Re: Rang admina!!

Post by ???? Fri Jun 08, 2012 3:00 pm

Ja sam prvi za i ko zapeta sam puska da se to odradi, cim Marko dobije ftp akcija ide full pa ce i oni koji bi unbanovali kaznjene mogli da dobiju kaznu, asve to bez te male sitnice kao sto je FTP tesko. Do tada idemo ovako polako.

Prvi predlog je da se do daljeg nikom ne daje admin bar dok ne proredimo postojece.
avatar
????
Guest


Back to top Go down

Rang admina!! Empty Re: Rang admina!!

Post by Guest Fri Jun 08, 2012 3:14 pm

ADmine ne mozemo da skidamo bez reborna tako da za sada je sve ovo neka vrsta prazne price... Kada bude bilo FTP-a ovo ce imati mnogo vise smisla Wink Svi zaboravljate DR koji je nase skriveno blago i mnogo veci potencijal od ostalih servera,kada njega budete sredili racunajte da ste jedan deo posla sredili Smile
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rang admina!! Empty Re: Rang admina!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum