ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

ma super

4 posters

Go down

ma super Empty ma super

Post by Djomla995 Thu Jul 19, 2012 12:09 pm

Prekjuce sam dobio ban na ovom NOVOM atlasu jer sam usao na server ( valjda zato ) i rekao nesto na ovaj fazon "oce neko da igra CW/mix sada ako moze odma da udje" i ja za to ja dobijem ban ?? nisam dao ni IP nista, znam da je to zabranjeno i sve. Bas me briga ko me je ban i ne zelim da me unban jer ne zelim da igram na ovom atlasu. tu ima dnevno 5 dobrih igraca i 20 botova botovskih, istrazivaca koji prvi put igraju kanter. Sad je kao atlas zivnuo a na njemu sve debili koji jos kupuju oruzije na mis. pre bih igrao na starom atlasu 5vs5 nego ovde.. bruka, udjem na server i za 10 min admini neki novi pitaj boga koji podele 5 banova za 10min. efikasniji su nego Spanija kad igra sa Andorom. daju parlament liku za ping O.O onda su skinuli bleyeru admina kog je posteno zasluzio i kad smo stavili tamo steam da mu se vrati na novom serveru niko nije odgovorio ili bar ja nisam nasao, cak mislim da su izbrisali topic. Pako mi kaze za to se obrati Pceli, ja mu posaljem pm on mi ni neodgovori. Svaka cast sta ste napravili od atlasa.
Djomla995
Djomla995
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 102
» Datum upisa : 2010-03-17
» Godina : 29
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : ko sardina kad joj istekne rok xD

Back to top Go down

ma super Empty Re: ma super

Post by Rocky Balboa Thu Jul 19, 2012 12:19 pm

Aj paljba onda! Jos trebam i te probleme da resavam ...
Necu da se nerviram oko takvih kao ti, pa makar i da si 100 godina ovde.
Da si ti neki pro i kupujes oruzje preko ves masine onda bi trebalo da znas da je trazenje mix igraca ZABRANJENO i kaznjava se! Dobija se perm ban za to. Zasto smo stavljali plugine koji zabranjuju reklame, trazenje mix igraca i davanje ip-a?! Koji moj smo stavljali to?

Ono sto radimo a neko da krsi to necemo dozvoljavati.
Idi na neki server, trazi igrace za mix pa mi reci kako si prosao posto se mi proseravamo.

Hesselink te je banovao, ja sam bio tu. I rekao sam dobro si mu uradio. Sad sam se setio tvog nicka a nisam znao da si to ti.

Ako ti se ne svidja bezi odavde koliko te noge nose. Da vredjas ono sto pravimo necu ti dozvoliti, da si postavio zahtev za unban kako treba i dolikuje onda bi i dobio unban i drugacija bi prica bila..
Rocky Balboa
Rocky Balboa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 539
» Datum upisa : 2012-06-26
» Lokacija : Kosovska Mitrovica

Back to top Go down

ma super Empty Re: ma super

Post by Rocky Balboa Thu Jul 19, 2012 12:25 pm

Video sam ja tvoj PM samo nisam hteo da odgovaram, cisto da vidim koliki je interes igrati bez admina
da si aktivan bez sumnje bi ti vratio
Rocky Balboa
Rocky Balboa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 539
» Datum upisa : 2012-06-26
» Lokacija : Kosovska Mitrovica

Back to top Go down

ma super Empty Re: ma super

Post by Winston Thu Jul 19, 2012 12:30 pm

nevidim razlog za zalbu ako ne zelis unban?! ... lepo ti reko roki ako hoces da vredjas nas trud teraj se sto dalje odavde!!!...i sta ti PRO imas protiv BOTOVA koji kupuju na mis...kakav komentar ja neverujem.zakljucajte ovo samo ce da me iznervira jos vise!ako si toliki pro idi na pro server ovde nam takav nisi potreban...pozz
Winston
Winston
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Sagittarius
» Broj poruka : 431
» Datum upisa : 2011-01-21
» Godina : 30
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : :)

Back to top Go down

ma super Empty Re: ma super

Post by Djomla995 Thu Jul 19, 2012 12:34 pm

ja sam bio na moru, a moja aktivnost pre toga je bila za priver svima, cak i tebi, ti zameri ako hoces. ja nisam usao da trazim igrace za za mix/CW tako na bilo koji server, ja sam hteo da zovem "drugove", likove koje znam sa servera i to, mislio sam da imam neki ugled da nisam neko ko odvodi igrace nego dovodi, a ocigledno neko misli drugacije.I molim te, ali molim te ne glumi huligana ti kao ajde mars odavde i te gluposti, molim te. ja sam bio pristojan, nisam ti nista slicno rekao.
Djomla995
Djomla995
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 102
» Datum upisa : 2010-03-17
» Godina : 29
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : ko sardina kad joj istekne rok xD

Back to top Go down

ma super Empty Re: ma super

Post by Djomla995 Thu Jul 19, 2012 12:41 pm

widi ga winstooon, jos jedan huligan. ja nisam rekao da sam pro, ali na ovom atlasu igraju botovi i to niko ne moze da porekne. Ja ne vredjam trud! i ne izvrcite mi recenice! Sve sto se radi za bolje atlasa ja cenim, ja ne znam gde sam ja rekao nesto suprotno tome. al dobro to sto ti nisam omiljeni lik na serveru dajte ti izgleda za pravo da mi izvrces reci ovde i kurcis se.
Djomla995
Djomla995
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 102
» Datum upisa : 2010-03-17
» Godina : 29
» Lokacija : BG
» Raspoloženje : ko sardina kad joj istekne rok xD

Back to top Go down

ma super Empty Re: ma super

Post by Rocky Balboa Thu Jul 19, 2012 12:42 pm

Ima ovde admina koji igraju od pamtiveka i nikad nisu trazili igrace, cak i na nasem CW serveru kad su igrali. To je zabranjeno, ali bas je zabranjeno.

OK, na moru si, kad se vratis, posatavi lepo zahtev za unban ako zelis, ako ne zelis srecan put i nemoj da vredjas stanje na serveru jer na gt.rs imas ih preko 6000 pa izaberi gde zelis.
Rocky Balboa
Rocky Balboa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 539
» Datum upisa : 2012-06-26
» Lokacija : Kosovska Mitrovica

Back to top Go down

ma super Empty Re: ma super

Post by Crna Strela Thu Jul 19, 2012 6:31 pm

Djomla995 wrote:ja sam bio na moru, a moja aktivnost pre toga je bila za priver svima, cak i tebi, ti zameri ako hoces. ja nisam usao da trazim igrace za za mix/CW tako na bilo koji server, ja sam hteo da zovem "drugove", likove koje znam sa servera i to, mislio sam da imam neki ugled da nisam neko ko odvodi igrace nego dovodi, a ocigledno neko misli drugacije.I molim te, ali molim te ne glumi huligana ti kao ajde mars odavde i te gluposti, molim te. ja sam bio pristojan, nisam ti nista slicno rekao.

Kralju zasto bi dovodio svoje drugare na server na kome igraju 20 bota i 5 pro igraca? Zasto bi to sebi radio, da te posle ti drugari zezaju da si ih doveo na neki server gde botovi kolo vode??? Nemoj te retardirane fore molim te! I ja sma bio na serveru kad si popio ban, s'razlogom je ban. JOs vecu tezinu ima zato sto si na atlasu malo poduze od tih botova koji kupuju na mis... Molim te ne pustaj te price, povraca mi se. Ako ti se ne svidja cao-zdravo...
Ide LOCK!
Crna Strela
Crna Strela
Admin
Admin

» Broj poruka : 134
» Datum upisa : 2012-04-10
» Lokacija : Nis

Back to top Go down

ma super Empty Re: ma super

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum