ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D

+4
GaMMa
ℬlo0dY-.-ℬosS ♥
ZeDinHo
RoBeRtO ^^
8 posters

Go down

Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D Empty Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D

Post by RoBeRtO ^^ Fri Aug 17, 2012 11:12 am

Opet ja.. Nece da mi udje u add or remove programs evo sta izbaci kad stisnem na to:
Code:
http://postimage.org/image/845q4ykup/
E sad kad bi to radilo verovatno bi mogao cs da izbrisem iz korena i mozda bi opet radio. Inace blody je juce radio kod mene na komp nesto ali nije mu uspelo pa ako neko moze da pomogne Very Happy
RoBeRtO ^^
RoBeRtO ^^
Public Admin
Public Admin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 338
» Datum upisa : 2012-04-03
» Godina : 27
» Lokacija : Debeljaca
» Raspoloženje : Mislim Sta Reci...

Back to top Go down

Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D Empty Re: Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D

Post by ZeDinHo Fri Aug 17, 2012 11:14 am

A da ti jednostavno resetiras biose?
ZeDinHo
ZeDinHo

» Broj poruka : 9
» Datum upisa : 2012-07-22

Back to top Go down

Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D Empty Re: Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D

Post by ℬlo0dY-.-ℬosS ♥ Fri Aug 17, 2012 11:31 am

Ja sam googlao nesto i ubacio mu neke dll fajlove u system32 ali nije uspelo. Pokusavao sam preko run-a da otvorim control panel ali ni to ne moze.
Posle sam sa nekim programcicem fixmyregistry nasao 2000 errora, ali nisam mogao da idem na fix posto nije full verzija a i Robertu se spavalo pa nisam mogao da trazim key. Very Happy
Ko se malo bolje razume u "windows xp", posto ja sa tim nisam baratao ko zna od kad, neka pokusa da mu pomogne preko team viewera posto se roberto ne razume ni u sta i dzabe mu je objasnjavati Very Happy
ℬlo0dY-.-ℬosS ♥
ℬlo0dY-.-ℬosS ♥
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aries
» Broj poruka : 227
» Datum upisa : 2010-06-27
» Godina : 31
» Lokacija : Mulhouse, France
» Raspoloženje : Hihihi

https://www.facebook.com/bloody028boss

Back to top Go down

Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D Empty Re: Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D

Post by GaMMa Fri Aug 17, 2012 12:31 pm

roby konacno resenje, kupi novi komp...
GaMMa
GaMMa
Public Admin
Public Admin

» Broj poruka : 94
» Datum upisa : 2011-10-06

Back to top Go down

Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D Empty Re: Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D

Post by InsaNe <3 AwP ^^ Fri Aug 17, 2012 12:45 pm

Umesto danima da se cimas sa svim tim greskama, nauci da dizes sistem. Imas internet imas gomilu video i tekst tutoriala. Nije uopste tesko, jedino sto pada smor je instaliranje programa kasnije Razz

Ili nadji nekoga iz komsiluka da ti odradi to Smile
InsaNe <3 AwP ^^
InsaNe <3 AwP ^^
Admin
Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 94
» Datum upisa : 2012-07-28
» Godina : 32
» Lokacija : Sabac

Back to top Go down

Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D Empty Re: Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D

Post by Niko Bellic ッ Fri Aug 17, 2012 2:10 pm

vrati kompjuter nekih 2-3 nedelja unazad.. Wink
Niko Bellic ッ
Niko Bellic ッ
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 126
» Datum upisa : 2011-10-26
» Lokacija : Novi Sad
» Raspoloženje : Odlicno :)

Back to top Go down

Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D Empty Re: Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D

Post by Sylar Fri Aug 17, 2012 3:12 pm

Roberto prosto kako ti kazu digni sistem i prvo antivirus ubaci pa onda sve ostalo . Ja bi ti pomogao ali me stvarno mrzi da se cimam jer imas gomilu problema u kompu . Da ti se sve to resi treba dosta vremena a mnogo manje za sistem
A programi koji ti trebaju posle podizanja sistema mogu da ti dam sve u linkovima pa da skines i instaliras.
U sustini treba ti antivirus , Cs 1.6 , Km player i klite codec pack full verzija . I komp ima da radi ko zmaj . A prestani da skidas citeve i da ih koristis na botovskim serverima pa neces dobijati cenzure i sve ce biti super . A ne svaki dan drugi kanter . Nzm gde ih sve nalazis ali svak ti cast . Toliko od mene
Sylar
Sylar
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Aquarius
» Broj poruka : 416
» Datum upisa : 2010-09-29
» Godina : 36
» Lokacija : Beograd
» Raspoloženje : Raspolozen da zaradim neke pare sto je lakse moguce

Back to top Go down

Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D Empty Re: Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D

Post by ZeDinHo Fri Aug 17, 2012 3:38 pm

Probaj ovo.

Otvori kompjuter, na maticnoj imas jedan srebrni krug velicine 5kn(ako znas kako izgleda) , izvadi ga i za 2-3min ga opet stavi.
ZeDinHo
ZeDinHo

» Broj poruka : 9
» Datum upisa : 2012-07-22

Back to top Go down

Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D Empty Re: Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D

Post by Slo loves Bo! Fri Aug 17, 2012 4:27 pm

Sad nesto gledam , jel' ti koristis temu Windows classic ? Ili ne mozes da vratis na onu default xp ? Moze biti da ti se ovo desilo : nestalo ti je struje, ili nisi ugasio komp kako treba , i prilikom sledeceg paljenja si ga pokrenuo u Safe Mode with networking , sto ne dozvoljava pristup pojedinim aplikacijama .Ovaj mod se koristi onda kada se instalira neki drajver ili program pocnu da zezaju sistem , i jedini nacin za njihov reinstall je takozvani Safe mode . Znaci radi ti internet , dok neke igrice i programi nece . Povratak kompa u prvobitno stanje, tj iz Safe Mode-a na xp-u je malo komplikovan proces. Ali , evo prati ove korake mozda ti pomognu : Start-run, kucaj regedit, onda HKEY_LOCAL_MACHINE/System/CurrentControlSet/Control/SafeBoot . Kada to otvoris vidjeces "Minimal" i "Network". Trebas da reimenujes ova 2 pojma , da bude "Minimal-" i "Network-" i onda restartujes komp. Postoje pojedini rizici da ce mozda doci do nekih gresaka prilikom narednog reebota diska, ali posto vidim da se ti razumijes u komp-ove kao ja u astrofiziku i matematiku , nemas brige Very Happy . Eto ako pomogne , rijesena su ti oba problema .
Slo loves Bo!
Slo loves Bo!
- Moderator -
- Moderator -

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 34
» Datum upisa : 2012-08-07
» Godina : 27
» Lokacija : Brcko
» Raspoloženje : Kriticno

Back to top Go down

Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D Empty Re: Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D

Post by InsaNe <3 AwP ^^ Fri Aug 17, 2012 5:08 pm

ZeDinHo wrote:Probaj ovo.

Otvori kompjuter, na maticnoj imas jedan srebrni krug velicine 5kn(ako znas kako izgleda) , izvadi ga i za 2-3min ga opet stavi.
A sto da resetuje cmos? Decko ima problema sa windows-om a ne sa biosom i hardverom... Ne valja ti to sto dajes savete napamet.

Nazad na temu, roberto probaj @Niko Bellic-ov savet da pokusas sa sistem restore. Ako ni to ne pomogne, nema potrebe da ponovo pises po topicu jer ti je sistem unisten xD
InsaNe <3 AwP ^^
InsaNe <3 AwP ^^
Admin
Admin

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 94
» Datum upisa : 2012-07-28
» Godina : 32
» Lokacija : Sabac

Back to top Go down

Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D Empty Re: Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D

Post by GaMMa Sat Aug 25, 2012 1:09 pm

ovde bi mogao lock. posto nema vise sta da se kaze i na drugu temu...Smile
GaMMa
GaMMa
Public Admin
Public Admin

» Broj poruka : 94
» Datum upisa : 2011-10-06

Back to top Go down

Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D Empty Re: Nece da mi udje u Add Or Remove Programs :D

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum