ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

PBC| Vs mP^

3 posters

Go down

PBC| Vs mP^ Empty PBC| Vs mP^

Post by PBC|Djomla Fri Jun 04, 2010 6:36 pm

e ovako bilo je 7:4 za PBC i mP^ su se predali,neznam da li je to 16:4 ili 16:0 to vi sami procenite.
Uglavnom PBC win mP^
[You must be registered and logged in to see this image.]

kao i obicno PBC pobedjuje sve..
PBC|Djomla
PBC|Djomla
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 132
» Datum upisa : 2010-04-01
» Lokacija : BG-Vracar
» Raspoloženje : oki

Back to top Go down

PBC| Vs mP^ Empty Re: PBC| Vs mP^

Post by NESIC Fri Jun 04, 2010 6:40 pm

Djomla ja stvarno nisam verovo da si tolka ****...Skorpi je izasao jel je morao negde da ide i komsa je rekao moze sutra posto nas je bilo 4 ali doticni(bot)je rekao NE MOZE!I stv djomla ovo od tebe nisam ocekivao lepo smo te molili da igramo sutra a ti kacis na forum. :SSS
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

PBC| Vs mP^ Empty Re: PBC| Vs mP^

Post by ^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.- Fri Jun 04, 2010 7:57 pm

Cw moze da se igra sa 4igraca citao sam...Ali kad je 3nece moci =)
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
^RuzN[O] P[A]cHee^ ^.-
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 228
» Datum upisa : 2010-03-17
» Lokacija : de_dust2

Back to top Go down

PBC| Vs mP^ Empty Re: PBC| Vs mP^

Post by PBC|Djomla Fri Jun 04, 2010 8:55 pm

kao prvo bilo vas je 4,i Cw moze da se igra sa 4 igraca,poceli ste sa 5 tako da je sve regularno.Kako si mislio da nastavimo CW zivota vam vaseg ?? nebi imali isto para,puske,itd...PBC vas je dobio regularno,cudi me da si mene nazvao ******.....CW imas tamo kada je zakazan imali ste oko 5 dana da se spremite MSM za pet dana mogli ste da odete na priprema u CG i da se vratite...PBC je pobedio regularno i to sto VAM JE KRIVO vasa stvar. [You must be registered and logged in to see this image.]
PBC|Djomla
PBC|Djomla
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 132
» Datum upisa : 2010-04-01
» Lokacija : BG-Vracar
» Raspoloženje : oki

Back to top Go down

PBC| Vs mP^ Empty Re: PBC| Vs mP^

Post by NESIC Fri Jun 04, 2010 9:47 pm

Pazi da ti kazem nesto kao prvo Ja sam te pitao pre neki dan kad imamo cw sa vama-tvoj odgovor je bio NIKAD!I kad si mi to rekao odkud sam ja znao da cemo imati cw.A kao drugo Kasnili ste 10 minuta i to smo igrali sa 4 igraca i sad je to po tebi regularno :S i jos nesto zakazi ovde kad oces mec samo mi javi i da se sve ispostuje(bez kasnjenja) pa kad se svi dogovorimo videcemo zaista (sto bi dizni rekao Very Happy)''Ko kosi a ko vodu nosi'' pozz Very Happy
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

PBC| Vs mP^ Empty Re: PBC| Vs mP^

Post by PBC|Djomla Sat Jun 05, 2010 11:13 am

e ovako,kao:
1.To nikada sam rekao MwT klanu jer su mi na CW dosli sa 2 igraca,a to sto si ti shvatio da sam tebi rekao to je tvoja greska.
2.u 20:00h mi smo imali 4 igraca a vi 1(samo tebe),tako da ako cemo o tacnosti vi ste kasnili.
3.ja sam u 20:03h otisao da zovem vas tim sa ATLASA jer oni tamo came i zabole ih da dodju,i otisao sam da zovem svog 5 igraca.Znaci sto se vremena tice vi ste i tu izgubili jer ste vi ti koji su kasnili.
4.CW ste poceli sa 5 igraca,u to mogu da se zakunem a pri rezultatu 7:4 1 vas igrac je izasao i vi ste nesto molili da se CW nastavi drugi put sto je neprihvatljivo,imali ste 5 dana da se skupite.
5.Ti si me razocarao jer si napustio PBC bez i jednog razloga,stalno smo pobedjivali,niko te nije prozivao,igrao si prvi tim,dao sam ti admina(zasluzio si ga ali ti je pomoglo i to sto si u PBC),banovao si me sa mog servera i nisam ti skinuo admina..ali racunam komsa ti je drug pa oki nema veze.
6.Nisi duhovit i otvoreno kazem da smo 3 Clan po snazi na ATLASU iza Sm.team i ATLASA.To znam 100%,ali da bih to i dokazao mada se vec zna,ali da tebi dokazem igracemo jos jedan CW reci cu vam termin opet 5 dana ranije,ako nedodjete na taj CW nemojte da set mi se obratili do kraja zivota.
7.Neznam da li igrate MwT ligu ali bih vrlo rado voleo da vas jebemo javno na turniru...
Pozz i tebi dragi moj Nesicu [You must be registered and logged in to see this image.]
PBC|Djomla
PBC|Djomla
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 132
» Datum upisa : 2010-04-01
» Lokacija : BG-Vracar
» Raspoloženje : oki

Back to top Go down

PBC| Vs mP^ Empty Re: PBC| Vs mP^

Post by NESIC Sat Jun 05, 2010 11:28 am

E moj djomla u 20:00 vama je falio jedan igrac dok smo mi bili kompletni..a to sto govoris da je vas klan 3 po snazi stvarno me zasmejavas.Sta je sa bTk a vodili ste nas 7:4 i jos smo bili ct da smo bili ts bilo bi 7:0 za nas..Nekazem ja nista videcemo kad odigramo ravnopravan mec.A do tada ti govori sta hoces.Ja samo znam da osim gigija i mc lolera(i njegovog brata ilusiona)niko tamo nije pro u csu a ti kako hoces.pozz
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

PBC| Vs mP^ Empty Re: PBC| Vs mP^

Post by PBC|Djomla Sat Jun 05, 2010 12:45 pm

ne ne u 20:03h ja sam jos uvek bio na serveru i bilo nas je 4 a ti si bio sam smem da se zakunem u majku.A sto se tice toga moje postave sa kojom sam igra,to je bilo smesno ocekivao sam da ce te nas razbiti sa 2 a vi niste ni poveli CcCcc... onog 5 sto sam doveo njega sam bas tada primio u klan,i pre je igrao,ali je izasao pa sam ga ponovo juce primio.Moj pravi prvi tim je:
1.PBC|Cetko
2.PBC|>>>Djomla<<<
3.PBC|Gigi
4.PBC|NeRo
5.PBC|SilVeR_AxE

usput lolera sam izbacio da znas..
PBC|Djomla
PBC|Djomla
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 132
» Datum upisa : 2010-04-01
» Lokacija : BG-Vracar
» Raspoloženje : oki

Back to top Go down

PBC| Vs mP^ Empty Re: PBC| Vs mP^

Post by NESIC Sat Jun 05, 2010 2:50 pm

E moj djomla izbacili ste lolera i ilusiona a loler je zajedno bolji od tebe,cetka i nera..nije sad da ja kazem da t igras lose nego je loler stvarno pro ali videcemo cw ce pokazati javi mi na crazy kad imamo i u kolko sati..pozz
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

PBC| Vs mP^ Empty Re: PBC| Vs mP^

Post by PBC|Djomla Sun Jun 06, 2010 7:59 pm

loler se vratio u PBC i na tvoju zalost igrace protiv vas!Pregazicemo vas!
PBC|Djomla
PBC|Djomla
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Broj poruka : 132
» Datum upisa : 2010-04-01
» Lokacija : BG-Vracar
» Raspoloženje : oki

Back to top Go down

PBC| Vs mP^ Empty Re: PBC| Vs mP^

Post by NESIC Sun Jun 06, 2010 9:06 pm

E ajde to bi bas voleo da vidiM! [You must be registered and logged in to see this image.]
NESIC
NESIC
Domaćin
Domaćin

» Zodijak : Taurus
» Broj poruka : 447
» Datum upisa : 2010-03-11
» Godina : 29
» Lokacija : BEOGRAD

Back to top Go down

PBC| Vs mP^ Empty Re: PBC| Vs mP^

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum