ATLAS Counter Strike Serveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Statistika

Clanova: 2507
Foruma: 47
Tema: 5663
Poruka: 52286
Novi clan:
https://atlas.forummotion.com/u2654

Posete foruma:
eXTReMe Tracker
Log in

I forgot my password

Sat

DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ?

+7
SnAkE
SimkeAK<47
Urbanek
pr0 NN k1ll3r
ElAnO
MoLoN LaBe
Фёдор М. Достоевский
11 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ? - Page 2 Empty Re: DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ?

Post by MoLoN LaBe Thu Jul 14, 2011 4:13 pm

Cekaj, ne razumem jednu stvar, ovo je trebalo da bude zabavno a citajuci ovo vidim da i nije bas tako ispalo... zalite se da je bilo manje igraca u jednoj ekipi i zbog toga ste izlazili! kakve to veze ima sto je bilo manje igraca... trebali ste da ostanete do kraja...
evo ja cu sledeci SW da igram sam protiv svih vas 20-25 lol! da vidite da to nije nista strasno, ovo je inace igra i fora je u zabavi a ne u tome ko je koga vise ubio i tome slicno... pre svega je timska igra a vecina igra kao rankeri...
Aj zavrsite ovo poglavlje i dajte prijavu za sledeci SW, hocu i ja da igram Wink Very Happy
p.s. nije mi bila namera nista da vas savetujem kako da igrate... ovaj tekst je moje vidjenje ove igre, i ja tako igram... a vi ne morate... Wink
MoLoN LaBe
MoLoN LaBe
Admin
Admin

» Zodijak : Libra
» Broj poruka : 1260
» Datum upisa : 2011-04-25
» Godina : 32
» Lokacija : Goražde(BiH)/ Kruševac/ Beograd
» Raspoloženje : Dostojevski citer.. ubija kroz spawnprotection...!!! :P

http://ggboys.clicboard.com/

Back to top Go down

DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ? - Page 2 Empty Re: DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ?

Post by Guest Thu Jul 14, 2011 4:43 pm

hehe ja sam postigao cilj a to je da nateram vecinu da porazmisle o tome kako ce se sledeci SW igrati. ja naravno (ne bih bio ja da nije tako hehe) imam par ideja,
prvo recimo oko podele da igraju neparni protiv parnih sa rang liste dakle
1,3,5.... Vs 2,4,6... naravno ako neko od njih nece ispomera se tako da bude podjednako tj prvi sledeci.
drugo predlazem da jedan admin (ja se eto javljam dobrovoljno za pocetak) bude u spec i regulise nepravilnosti tokom igre, ja sam recimo gubio vreme gagujucu neke pa prebavujuci kad je bio los balans imajuci u vidu naravno jacinu igraca, pa teba da pazi na pingove i lagove i da te igrace (jbg mora tamo) zamoli da ne igraju...... savkako ima posla
i jos brdo toga ali evo i vi dajte predloge znam da imamo ovde mnogo pametne omladine pa ce sigurno biti dobrih ideja.

a da STORM crni ekran nema smisla posto svakako admini vide ono dvodimenzionalno pa opet mogu da vide gde su igraci, tako da bih ja prosto racunao na svest ljudi da ce biti fer, eto znam sigurno da bi Gandra , SARK, ROCKY, Dosta odreagovali ako bi neko u njigovoj ekipi laprdao ko se gde nalazi (a pri tome ne mislim o komentaru o poslednjoj poziciji, to je ok), posto iz aspekta nekog ko je botovski naletao odma na metke jako je dosadno i morbidno gledati u crni ekran (vec su mislili u kuci da mi nije dobro) hehe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ? - Page 2 Empty Re: DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ?

Post by Urbanek Thu Jul 14, 2011 4:46 pm

Molon sve to izgleda lepo i savrseno ... jedno je uzivati a drugo je smoriti se.... ja priznajem da sam bot i da nemogu da se nosim skoro ni sa jednim igracem iz ovih ekipa, ali znaci smorili smo se nevidjeno!! bar mi sto smo bili u gandrinoj ekipi
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ? - Page 2 Empty Re: DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ?

Post by Keops Thu Jul 14, 2011 7:40 pm

Moj predlog je ako moze da se igra sw na cw serveru i da bude 1 sudija, ovo nema smisla ovako. Sto se tice igraca mora da se podele ravnopravno ekipe nije realno da svi bolji igraci budu u 1 ekipu . . . E sada sto se tice napustanja sw zna se da budu kazne nije fer da neko izadje i kvari igru . . . I naravno mp_fadeblack se ne dira ali sada zbog admina moralo je da se promeni ali ako se dira fadeblack neki igrac moze lagano da upali wh i upropasti sw msm da je najbolje resenje cw server. poz
Keops
Keops
Aktivan Član
Aktivan Član

» Zodijak : Pisces
» Broj poruka : 26
» Datum upisa : 2010-09-19
» Godina : 33
» Lokacija : Leskovac
» Raspoloženje : Opusteno

Back to top Go down

DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ? - Page 2 Empty Re: DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ?

Post by ElAnO Thu Jul 14, 2011 8:24 pm

Pa ovaj ako je upalio wh ovi sto su zivi i sto ce da ih rokne ce da primete,a ja mislim da na CW server kad je vise od 10vs10 kickuje?
ElAnO
ElAnO
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 349
» Datum upisa : 2010-11-19
» Lokacija : Kumanovo Macedonia
» Raspoloženje : Nemoze bolje :)

Back to top Go down

DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ? - Page 2 Empty Re: DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ?

Post by keoz1g ♥ Thu Jul 14, 2011 8:39 pm

Ne bre Keops.Vidi se to i ovako bez wh samo pritiskaj space i vidis celu mapu i govoris na ts3 gde je ko:)
keoz1g ♥
keoz1g ♥
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Broj poruka : 1732
» Datum upisa : 2010-03-12
» Lokacija : Novi Knezevac
» Raspoloženje : Odlicno:D

Back to top Go down

DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ? - Page 2 Empty Re: DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ?

Post by Guest Thu Jul 14, 2011 9:10 pm

ne mogu da se setim igraca koji su bili napustili prvi SW, njima bi odma zabranio da igraju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ? - Page 2 Empty Re: DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ?

Post by Urbanek Thu Jul 14, 2011 9:29 pm

JA SAM NAPUSTIO ... EVO JAVLJAM SE NE MORATE DA ME TRAZITE!!!
Urbanek
Urbanek
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

» Zodijak : Virgo
» Broj poruka : 518
» Datum upisa : 2011-01-16
» Godina : 32
» Lokacija : Zrenjanin, Ostojicevo
» Raspoloženje : Aj me zaobidji

Back to top Go down

DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ? - Page 2 Empty Re: DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ?

Post by ElAnO Thu Jul 14, 2011 9:44 pm

Ja sam napustio ovaj sad 2!1 nisam ali i onako necu vise da igram dok ne vidim da ste konacno malo dobro organizovali taj SW
ElAnO
ElAnO
Domaćin
Domaćin

» Broj poruka : 349
» Datum upisa : 2010-11-19
» Lokacija : Kumanovo Macedonia
» Raspoloženje : Nemoze bolje :)

Back to top Go down

DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ? - Page 2 Empty Re: DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ?

Post by SnAkE Thu Jul 14, 2011 10:21 pm

Storm : Ma sav si mi ti sabijen xD
Uvek bio i ostao Smile
Molon-ne znaju da uzivaju u igrici cim ne sabijaju ae cao poz.. Smile
SnAkE
SnAkE
Skoro pa domaćin
Skoro pa domaćin

» Zodijak : Cancer
» Broj poruka : 264
» Datum upisa : 2011-01-17
» Godina : 30
» Lokacija : Zemun
» Raspoloženje : Do jaja :))

Back to top Go down

DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ? - Page 2 Empty Re: DA LI STE UZIVALI U POSLEDNJEM SW_u ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum